جستجو:
میهن یدک گرمسار | تولید کننده قطعات موتور سیکلت
1

شرکت تولیدی صنعتی میهن یدک گرمسار

شرکت تولیدی صنعتی میهن یدک گرمسار برترین تولیدکننده قطعات موتورسیکلت در ایران با مالکیت و مدیریت علی میهن دوست در شهرستان گرمسار استان سمنان با بیش از 35 سال تجربه و بهره گیری از دانش و تخصص مهندسین و متخصصین توانمند، با استفاده از تجهیزات و امکانات آزمایشگاهی پیشرفته و مشاوره با تعمیرکاران مجرب و خلاق در جای جای ایران عزیز در راستای مشتری مداری، اثر بخشی در ارتقاء کیفیت و رشد صنعت موتورسیکلت ایران به همت پرسنل توانمند خط تولید بیش از 70 محصول برقی انواع موتور سیکلت را تولید می کند.

شرکت میهن یدک همگام با بروز شدن صنعت، محصولات مورد نیاز کارخانجات تولیدی موتورسیکلت نظیر درخت سیم (سیم کشی) انواع رگولاتور شارژر و محافظ  ECUمدل های مختلف سیستم های انژکتور و اتومات راهنما را طراحی، تولید و عرضه می کند.

شرکت میهن یدک با شعار نامی شناخته شده، کیفیتی به اثبات رسیده دارنده 9 گواهی ثبت اختراع در صنعت موتورسیکلت ایران همگام با شرکت های بزرگی همچون ایران خودرو، سایپا و بوتان در گامی نو در تعامل با سازمان آموزش فنی و حرفه ای و اتاق اصناف کشور در راستای ارتقاء دانش فنی تعمیرکاران موتورسیکلت با تدوین استاندارد شایستگی آموزش (آشنایی و عیب یابی تخصّصی برق و الکترونیک و عملکرد سیستم های انژکتور موتورسیکلت)، تجهیز کارگاه و صدور گواهینامه آموزش مربوطه در حال آموزش تعمیرکاران موتور سیکلت سراسر کشور می باشد. در همین راستا تمامی تعمیرکاران و فروشندگان محصولات با کیفیت میهن یدک در قالب طرح مکانیزه میهن، ساماندهی و عضو خانواده بزرگ شرکت تولیدی صنعتی میهن یدک گرمسار می گردند.

انتظار می رود شما مخاطبین عزیز با انتقادات سازنده، پیشنهادات و ایده های فنی ما را در پیشبرد رسالت و اهداف بلند شرکت با هدف محصول ایرانی، مصرف کننده جهانی در حوزه های تولید، آموزش و.. یاری و همکاری نمایید. امید است به لطف مدد الهی و دعای خیر شما همواره ما خادم مردم عزیز و همیشه سرافراز ایران باشیم.